Stínící sítě na plot PloteS 180g/m² zakázková výroba

Kód: PID114-3 PID114-2 PID114-1 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Mikel
102,85 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné (0,66 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Zakázková výroba plachet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní síťovina z příze plochých vláken v osnově a dvojitých vláken v útku. Stínivost textilie dosahuje až 90% podle barvy tkaniny.

Výroba stínících sítí na plot

Stínící sítě PloteS nabízíme v následujících barevných variantách: tmavě hnědá/dark brown, písková/sandstone, tmavě šedá/metal. Na vyžádání Vám rádi zašleme vzorek zdarma (kontakt info@mikel.cz). Plachty větších rozměrů je nutno sešít z více kusů.

K hlavním přednostem ochranných sítí patří

  • odolnost vůči slunečnímu UV záření,
  • mimořádná pevnost,
  • barevná stálost,
  • odolnost extrémním teplotám od -40 do +80 °C.


Ochranné sítě PloteS permanentně vystavené venkovním podmínkách vydrží sedm i více let. 

Stínící clony na plot a přistínění rostlin

Tkanina se výborně hodí k zastínění plotů okolo zahrad, tenisových hřišť a dalších hracích ploch, stavenišť, dvorů a dalších otevřených prostranství. Stínící sítě lze aplikovat na drátěné, dřevěné i další plotové systémy, včetně provizorních oplocení pozemků a staveb. Stínící sítě využívají také domácí pěstitelé a velká zahradnictví. Slouží k přistínění rostlinných kultur rostoucích na přímém terénu i rostlin pěstovaných v pařeníku a skleníku.

Ochranné sítě na pergoly, altány a pískoviště

Stínící tkanina dobře poslouží také jako stínící clona na stropy a stěny zahradních altánů, pergol, stanů a dalších zahradních přístřešků. Tkaninu lze použít také k zastínění balkónů nebo k výrobě ochranných plachet na dětská pískoviště. Chrání hrací plochu před deštěm, prachem, listím, zvířecími exkrementy a dalšími nečistotami.

Upevnění stínících sítí na plot

K uchycení stínících sítí na plot doporučujeme použít jednorázové vázací plastové pásky (pro klasický drátěný plot postačí rozměr 2,5x160mm). Pásky umístěte po celém obvodovém lemu i středem sítě v intervalu min. po 25cm. Větší hustotou kotvících bodů se rozloží síla, která působí při větrných poryvech na jednotlivé úpony, čímž se minimalizuje riziko vytržení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stínící sítě - zakázková výroba
Typ: ochranná stínící síť
Materiál: HD-PE
Šířka metráže: 1,8m
Plošná hmotnost: 180g/1m²
Zakázková výroba: ano