Lepidla a lepící pásky

4 položek celkem
Alu-textil páska 50mmx45M
112,25 Kč

Alu - textilní páska, použití : všeobecné použití, výhody - použití pro vodní a vzduchové uniky, zalepovaní děr v plachtách, oprava a spojování igelitových folii, vysoká pevnost...

Kód: PID1247
Varovací páska 250M černá-žlutá
142,94 Kč

Varovací páska, PVC páska s výstražnými žlutočernými pruhy, použití : k ohraničení nebezpečného prostoru, například výkopy, jízdní dráhy apod.

Kód: PID1248
Profesionální DUCT TAPE páska 48mmx50M
154,14 Kč

Páska DUCT TAPE, PROFI, rozměr : 48 mm x 50 m, použití : k profesionálnímu opravení poškozených spojů u většiny bežných materiálů, vyznačuje se vysokou podélnou nosností.

Kód: PID1246
Plastigum 77 - lepidlo na PVC
361,79 Kč

Speciální lepidlo na PVC.

Kód: PID74

I při sebelepší manipulaci se zakrývací plachtou nebo plachtou na bazén se může stát, že dojde k jejímu poškození. V této situaci není vždy nutné okamžitě stávající plachtu vyhodit a koupit novou, protože pokud použijete k její opravě alu – textilní pásky, můžete ji dále bez problémů používat. Tyto pásky můžete využít nejen k opravě plachet, ale také ke spojování igelitových fólií nebo k opravě drobných poškození bazénů. Stejné použití má i velmi pevná profesionální DUCT TAPE páska.

Mohou vám přijít vhod také naše pomůcky k ukotvení plachet, např. pomocí sady upínacích popruhů můžete stabilizovat převážené předměty ve vašem autě a stejně tak můžete využít i pružné gumové lano.