Kotvící lana

2 položek celkem
Upínací popruh 1M s karabinami
42,39 Kč

Klasický elastický popruh s karabinami. Délka 1 m. Jsou určené pro fixaci předmětů. Popruh je tvořen z gumových vláken potažených opletem ze syntetické elastické tkaniny.

Kód: PID1224
Upínací guma pavouk 8 ramen, 80cmx8mm
65,21 Kč

Elastické gumové víceramenné popruhy, opletené polyesterem a zakončené háky z ocelových poplastovaných drátů k uchycování zavazadel.

Kód: PID1225

Při stěhování, převážení věcí nebo materiálu budete potřebovat prostředky k jejich dokonalému upevnění, aby se vám během cesty nepohybovaly v kufru, vozíku nebo na korbě auta. Nejjednodušší a nejvhodnější zajištění těchto předmětů vám poskytnou různá kotvící lana. Můžete si vybrat upínací gumy s háčky či karabinami na koncích nebo elastické gumové popruhy s více rameny. Upínací popruh tvoří gumová vlákna opletená syntetickou elastickou tkaninou.

Další upevňovací pomůcky si můžete vybrat v kategorii Potřeby na kotvení, opravu a úpravu plachet, kde najdete třeba různá kotvící lana nebo gumolana. Pro zakrytí převážených předmětů vám skvěle poslouží nepromokavé krycí plachty z kvalitních materiálů.